Dancehall – nowe grupy przez cały rok

Dancehall to imprezowy styl z Jamajki. Energetyczna muzyka i kroki, które mają nazwy to charakterystyczne cechy dla tego stylu. Jest dobry dla tych, którzy już coś tańczyli ale także dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z ruchem. Kroki w dancehallu powstają spontanicznie, na imprezach tanecznych. Oczywiście, jak w każdym stylu, dancehall ma pewne podstawowe kroki techniczne. Jednak najważniejsze jest, aby do tańca wnieść własną osobowość.

Rozkład zajęć online na cały tydzień!
– do wszystkich grup można dołączyć 

Poniedziałek:

19:00 Dancehall Female – Poziom Początkujący – MAGDA

Wtorek:

19:00 Dancehall choreografia, Open Level – Alicja

Środa:

18:00 Dancehall dla kobiet – Poziom Początkujący – Garwasia

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby się nauczyć tańczyć Dancehall.
Przez cały rok otwieramy nowe grupy dla początkujących.

Dancehall

to imprezowy styl z Jamajki. Energetyczna muzyka i kroki, które mają nazwy to charakterystyczne cechy dla tego stylu. Jest dobry dla tych, którzy już coś tańczyli ale także dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z ruchem.

Dancehall tańczą zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Kroki w dancehallu powstają spontanicznie, na imprezach tanecznych. Oczywiście, jak w każdym stylu, dancehall ma pewne podstawowe kroki techniczne. Jednak najważniejsze jest, aby do tańca wnieść własną osobowość.

 

 

Jak wygląda prawidłowy zapis na zajęcia?

Wysłać do nas wiadomość przez:

  • MESSENGERA na naszym Facebook’u
  • MAILA zapisy @ sho.pl
  • INSTAGRAM @sho_szkola_tancow_karaibskich
  • WHATSAPP 502-29-29-31

w treści, które zajęcia Was interesują

Wpłaty na nasze konto:

ING 52 1050 1054 1000 0092 5760 1113

lub PayPal

Przy wpłacie należy podać swoje imię i nazwisko, takie jak na Waszym Facebook’u oraz nazwę wybranych zajęć. Wyjątek stanowią osoby chcące wziąć udział w zajęciach BREAKDANCE, LOCKING, AUTHENTIC JAZZ prosimy o PODANIE MAILA!

[ZAJĘCIA PROWADZONE PRZEZ APLIKACJĘ ZOOM], na maila dostaniecie link do odpowiedniego pokoju. Aplikacja jest dostępna na AppStore i Playstore, tutaj link do pobrania na komptuter


A co jeśli nie posiadam konta na FB?

To też nie problem! Można założyć konto nawet dla swojego pluszaka czy zwierzaka lub po prostu surowe konto, które umożliwi Ci to udział w naszych zajęciach, chyba, że to kwestia zasad to szanujemy i nie zmuszamy

 

Przebieg zajęć:

Zajęcia będą prowadzone w specjalnych zamkniętych grupach na FB. Po opłaceniu zajęć, wszyscy zostają dodani do odpowiedniej grupy. W przypadku Breakdance, Locking i Authentic Jazz odbędą się one w aplikacji ZOOM. Jeżeli ktoś nie jest w stanie uczestniczyć na zajęciach, to żaden problem ! Live jest dostępny przez minimum 24h (w praktyce około 3 dni) na grupach.

Cały czas pracujemy nad resztą zajęć online, więc sprawdzajcie go na bieżąco!
Gdzie znajdę aktualny grafik? – tutaj

! STAY TUNED !