Stretching w SHO !

Kochani ! Jeżeli czujecie, że potrzebujecie trochę ruchu, czujecie się zmęczeni, a Wasze ciała są trochę ,,zesztywniałe” od siedzenia w domu, to wpadajcie na Stretching w SHO !  To idealny sposób na rozciągniecie swojego ciała oraz dobrej zabawy!

Oczywiście każdy może przyjść, niezależnie od wieku! Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich, zarówno dla tych którzy nigdy jeszcze nie próbowali stretchingu oraz dla osób które chcą nauczyć się robić mostek, zwykłe skłony itp.
Przypominamy, że osoby które umieją już robić szpagat, możemy nauczyć robić na tych zajęciach ponad szpagat !

 

 

Stretching  – to ćwiczenia rozciągające, które mają na celu rozciągniecie i uelastycznienie mięśni, a przy tym poprawienie układu krwionośnego wewnątrz organizmu. Dodatkowo po takiej formie ćwiczeń będziecie czuli się rozluźnieni i pełni pozytywnej energii.

Stretching polega przede wszystkim na początkowym napinaniu mięśni, a następnie ich rozluźnieniu. Podczas tych ćwiczeń ważna jest odpowiednia koordynacja ruchowa oraz równomierne zachowanie oddechu.

Ważne ! Mimo że, stretching to rozciąganie całego ciała, warto przed nim zrobić krótką rozgrzewkę. Zapobiega to wielu kontuzjom i zapaleniom mięśni.

 

W co się warto ubrać?

Najlepiej wygodnie 😉  Leginsy czy wygodny dres plus trampki będzie dobrym rozwiązaniem.
Najlepiej przyjść z własną matą do ćwiczeń ale jeżeli ktoś nie jej miał to  dostanie na miejscu. Zapewniamy również kostki i pasy.

 

 

 

Cennik:

Pojedyncze wejście zajęcia zwykłe – 35 PLN

Karnety OPEN:

OPEN 3 – 85 PLN

OPEN 5 – 115 PLN

OPEN 10 – 200 PLN

OPEN 10 JUNIOR – 200 PLN

OPEN PASS – 190 PLN

NO LIMIT – 370 PLN

Karnety TRADYCYJNE:

4 zajęcia – 100 PLN

8 zajęć – 160 PLN

BENEFITY:

MULTISPORT PLUS, OKSYSTEM – 5/20 PLN

FITPROFIT, FITSPORT – 0/20 PLN

Więcej info w cenniku oraz grafiku na naszej stronie.